Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #534698

Turundusspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tahad, et iga tööpäev oleks lõbus, teistsugune ja annab sulle võimalusi kastist välja mõelda? Siis see on just Sulle mõeldud töökoht!

Ootused kandidaadile

  • Kesk- või kõrgharidus (mida erialasem, seda parem)
  • Eesti- ja inglise keele oskus
  • Autojuhi lubade olemasolu
  • Loov mõtlemine
  • Energiline suhtumine töösse

Ettevõte pakub

Konkurentsivõimelist palka
Mitmekülgset tööd
Suurepärast töökeskkonda
Võimalust töötada Tallinnas ja Pärnus

Tööpakkumise number
#534698

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. juuni 2018
Kuulutus sisestati:
14. mai 2018

CCCP Põgenemistoad on Põhjamaade suurim põgenemistubade teenusepakkuja. Ettevõttel on 3 asukohta Pärnus, värskelt avatud asukoht Tallinnas ja peatselt juurde tulev viies asukoht Tallinnas.

Vaata rohkem