Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #754414

Turundusspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Veebipoe turundus- ja reklaamikampaaniate koostamine ja elluviimine rahvusvaheliselt (k.a. e-maili kampaaniad)

  • Kampaania tulemuste analüüsimine

  • Sotsiaalmeedia sisuloomine ja haldus

Ootused kandidaadile

  • Erinevate turundustrendide tundmist

  • Tugevat analüütilist ja loogilist mõtlemist

  • Google Analytics ja Google Ads valdamist

  • Suurepärast suulist ja kirjalikku eneseväljendusoskust

  • Võimet planeerida oma tegevusi

  • Inglise keele valdamist kõnes ja kirjas. Kasuks tuleb Saksa või Soome keele oskus

  • Kohusetundlikkust, täpsust ja korrektsust

Ettevõte pakub

  • Võimalus isiklikuks ja profesionaalseks arenguks

  • Kogemust kaasa lüüa ettevõtte arengut puudutavates protsessides

  • Konkurentsivõimelist palka

  • Paindlikku tööaega

  • Kaasaegset kontorit trendikas Ülemiste Citys.

  • Sõbralikku ja hoolivat kollektiivi

Tööpakkumise number
#754414

Info

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Kuni 1400 €/kuus
Kuulutus aegub:
10. veebruar 2022
Kuulutus sisestati:
13. jaanuar 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem