Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #674452

Turundusspetsialist - konsultant

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Ida-Virumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 30. oktoober 2020
Kuulutus aegub:29. november 2020

Töö kirjeldus

Töö eesmärgiks on:

  • Rakendada oma teadmisi ja kogemusi turunduse valdkonna spetsilaistina IVEK'is
  • Olla konsultandiks juba tegutsevale ettevõtetele

Ootused kandidaadile

Sobid meie tiimi, kui

  • Oled turunduse valdkonnas spetsialist
  • Oled teadlik ja valdad töövahendeid mida väike-ettevõtjad teavad ja kasutavad
  • Sotsiaalmeedia ei ole Sulle võõras
  • Sul on kõrge pingetaluvus ja oskus pingeolukordades toime tulla
  • Sul on kõrgharidus
  • Oled täpne, korrektne ja loova loomuga
  • Oled suurepärane ajajuhtija
  • Sul on valmidus külastada kliente
  • Oskad eesti, inglise ja kindlasti vene keelt

Omalt poolt pakume Sulle väljakutseid, võimalust käia välislähetustel ning osaleda erinevatel üritustel.

Sind ootab äge meeskond ja arenguvõimalused.

Töö asukoht Keskväljak 4, Jõhvi.

Tööpakkumise number
#674452

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. november 2020
Kuulutus sisestati:
30. oktoober 2020

Ida-Viru Ettevõtluskeskus (IVEK) kuulub üle-eestilisse maakondlike arenduskeskuste võrgustikku, kus töötab üle 130 spetsialisti ja konsultandi.
Algatame ning viime ellu maakonnale olulisi projekte.

Vaata rohkem