Asukoht: Kodukontor
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 4. oktoober 2020
Kuulutus aegub: 2. november 2020
Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Otsime varasema kogemusega turundusspetsialisti, kes vastutab meie klientide turundusstrateegia tõhusa elluviimise eest, analüüsib turundustegevuste efektiivsust ja abistab kampaaniategevustes. Sinu peamiseks kliendiks saab suur üle-eestiline tööristade edasimüüja.

Ootused kandidaadile

  • Tunned end sotsiaalmeedias koduselt.
  • Soovid arendada ettevõtete identiteeti.
  • Oled täpne, järjekindel, analüütiline ja töökas.
  • Genereerid lennukaid turundusideid ja viid need ka ellu.

Kasuks tuleb kui:

  • oled loomult tegutseja
  • oskad kaasahaaravalt copywrite'ida
  • omad teadmisi/kogemusi e-maili turunduses.

Ettevõte pakub

  • Stabiilset täiskohaga tööd.

  • Vaheldust erinevate klientide näol.

  • Võimalust freelancerina teenust pakkuda.

  • Võimalust töötada ükskõik millises maailmanurgas (või kodus diivaninurgas).

Tööpakkumise number
#668103

Asukoht:
Kodukontor
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. november 2020
Kuulutus sisestati:
4. oktoober 2020
Turundusspetsialist Turundusspetsialist

Lightworks OÜ

Ettevõte asutati 5 aastat tagasi kahe audiovisuaalmeedia ja TV tudengi poolt entusiastliku eesmärgiga muuta efektsed videod klientide jaoks taskukohaseks. Tänaseks on videoproduktsiooni asemel esile tõusnud turundusteenuste pakkumine.

Vaata rohkem

Turundusspetsialist