Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #671527
Kaugtöö võimalus

Turundusspetsialist

CVKeskus.ee klient
Eesti , võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Töö kirjeldus

Pakume tööd osalise koormusega (8-20 tundi nädalas) teenusepakkuja vormis. Turundusspetsialisti vastutusvaldkonnas on Yara Eesti veebilehe sisu loomine ja turundustegevuste elluviimine koostöös kohaliku meeskonnaga. Yara Eesti meeskond töötab aktiivselt parimate lahenduste pakkumise eesmärgil ja peab eriti oluliseks digitaalse turunduse osatähtsust. Digitaalsed platvormid mängivad meie turunduses võtmerolli, sealhulgas seadmed ja teenused, veebiarendus ja sotsiaalmeedia. Sinust saab oluline liige Baltikumi ja Põhjamaade turundustiimis.

Ootused kandidaadile

Ootame sinult:

  • algteadmisi põllumajanduse kohta ja huvi valdkonna vastu;
  • orienteeritust digitaalsetele lahendustele ning arusaama sisuloomest;
  • eesti keele kõrget tase nii kõnes kui kirjas;
  • head inglise keele taset nii kõnes kui kirjas;
  • probleemide lahendamise ja läbirääkimiste oskust;
  • eeldusi meeskonnas töötamiseks, et toetada koostööd kohaliku meeskonnaga.

Ülesannete kirjeldus:

  • luua ja toota turundusmaterjale koostöös kohaliku meeskonnaga;
  • uuendada Yara veebilehekülge ja luua sisu koostöös kohaliku meeskonnaga;
  • juhtida Yara digitaalsete lahenduste arengut Eesti turul;
  • töötada käsikäes nii Põhjamaade turundusmeeskonnaga kui korporatsiooni turunduskeskusega.

Tööpakkumise number
#671527

Asukoht:
Eesti, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
25. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
9. oktoober 2020

Yara on globaalne ettevõte, kelle eesmärgiks on vastutustundlikult lahendada mõningaid maailma suurimaid väljakutseid - ressursside- ja toidupuudust ning keskkonnamuutusi. Yara (www.yara.com) on maailma juhtiv väetisetootja, kes tegutseb enam kui 150 riigis. Yara Põhjamaade müügi- ja turundusüksus hõlmab nii Põhja- kui Baltimaade piirkonda, pakkudes kvaliteetseid väetiseid ja täppsiviljeluse lahendusi läbi kohalike edasimüüjate, omades sealjuures põllumajandustootjate seas tugevat positsiooni ja reputatsiooni. Yara on arendanud turuliidri rolli hästi tuntud mineraalväetiste brändidega nagu YaraBela, YaraMila, YaraVita, YaraTera ja YaraLiva. Arendame ja tugevdame oma üle 25 aasta kestnud positsiooni Eesti põllumajandussektoris ning süvendame suhtlust lõpptarbijatega (põllumajandustootjatega). Juhindume Yara strateegiatest, kus Põhjamaade piirkond on üheks suunanäitajaks.

Vaata rohkem