Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #692708
Kaugtöö võimalus

Turundusspetsialist

CVKeskus.ee klient
Eesti, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Töö kirjeldus

  • ettevõtte turundusplaani ellu viimine

  • uute toimivate turunduskampaaniate loomine

  • erinevate reklaamikanalite ühtne juhtimine

Ootused kandidaadile

  • tunned end koduselt turundusmaailmas

  • sul on arvestatav kogemus turundus- ja/või reklaamialal

  • omad projetijuhtimise oskust ja analüütilist mõtlemist

  • oskad heal tasemel eesti ja inglise keelt

  • oskad kasutada antud valdkonnas vajalikke programme

  • huvitavaid väljakutseid noores ja pidevas arengus olevas ettevõttes

  • võimalust töötada projektipõhiselt

  • võimalust töötada kodukontoris

  • stabiilset motivatsiooni

Tööpakkumise number
#692708