Värsked tööpakkumised

Turundusosakonna juhataja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 60329

Tööpakkumise number

60329

Töö kirjeldus

Turundusosakonna juhi peamised vastutusvaldkonnad:

  • organisatsiooni eesmärkide saavutamine läbi aktiivse ja loova turundustegevuse
turundusmeeskonna juhtimine ja arendamine;
  • rahvusvahelise turundustegevuse arendamine läbi tegevuste Skandinaavia ja Lääne-Euroopa turgudel;
  • vastuvõtuplaani tulemuslik realiseerimine;
  • suhete arendamine korporatiivsete partneritega.

Nõudmised kandidaadile

Healt kandidaadilt eeldame:

  • loovat ja ettevõtlikku mõttelaadi;
  • majandusalast kõrgharidust (soovitavalt turunduse alal);
  • turunduse juhtimise alast töökogemust;
  • head eesti, inglise ja vene keele oskust;
  • head suulist ja kirjalikku eneseväljendusoskust.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

  • võimalusi eneseteostuseks Eesti vanimas eraülikoolis;
  • rahvusvahelist töökeskkonda;
  • mõnusat meeskonda;
  • head palka;
  • erinevaid koolitusi.

Lisainfo

CV ja sooviavaldus saata kuni 1. märtsini aadressil EBS, Lauteri 3, Tallinn 10114
Märksõna „Konkurss turundusjuht”

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
1. märts 2006
Kuulutus sisestati:
15. veebruar 2006

EBS on vanim eraülikool Eestis, kus ärialast kõrgharidust on omandamas ligi 2000 tudengit üle kogu maailma.