Värsked tööpakkumised

Turundus/müügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 204563

Tööpakkumise number

204563

Töö kirjeldus

Otsime turundus/müügijuhti asukohaga Tartus, kelle tööülesanneteks on:

Turunduse ja müügitöö planeerimine, korraldamine/elluviimine ja analüüs
Müügipersonali juhtimine
Tootearendus
Reklaamitegevuse planeerimine
Reaalne müügitöö
Suhtlus klientidega
Aruandlus tehtud töö kohta

Nõudmised kandidaadile

Erialane või majandusalane kõrgharidus
Vähemalt 3-aastane müügitöö kogemus
Juhtimiskogemus
Võime lahendada probleeme pingelistes olukordades
Väga hea suhtlemisoskus ja läbirääkimiste pidamise kogemus
Väga hea personaalarvuti kasutamisoskus
Suurepärast eesti keele ja head vene keele oskust,
Kasuks tuleb inglise/soome keele oskus või sotsiaalvõrgustikes turundamise kogemus.
B-kat. juhilubade olemasolu

Ettevõte pakub

Lisaks põhipalgale tulemustasu
Töötelefoni
Autokompensatsiooni
Huvitavat tööd arenevas ettevõttes
Vaheldusrikast ja ka liikuvat tööd suhtlemist ning müüki nautivale müügiinimesele

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. september 2010
Kuulutus sisestati:
20. august 2010
Brutopalk:
Alates 9000 kuni 10000 EEK kuus

Reinu Toidukaubad OÜ põhitegevusaladeks on toidukaupade tootmine ja hulgimüük. Oma tuntuimat toodet Reinu Pizzat müüme 1993.aastast. Ettevõtte põhitooted on kulinaariatooted, pizzad, valmistoidud ja pakume ka kaugtoitlustamise teenust. Toodangut turustame Reinu Pizza ja Reinu Köök kaubamärkide all üle kogu Eesti. Meie kliendid on nii erakliendid, väikesed jaemüüjad kui suured kaubandusketid ning hulgifirmad.
Meie missioon on pakkuda tarbijale maitsvat toitu, mida on lihtne valmistada ja meeldiv süüa.