Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #195904

Turunduskommunikatsiooni spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu uue töö ülesanneteks on Eesti Energia kingipoe ja trükiste keskkonna arendus ja toimimise tagamine ning Eesti Energia äri- ja reklaamkingituste põhimõtete loomine, kingituste valik ja tellimine. Töötad brändijuhistega kooskõlas välja uusi logomaterjale ja organiseerid nende tootmise. Toetad nii kommunikatsiooniosakonna kui ka teisi Eesti Energia töötajaid logokandjaid vajavate projektide teostamisel, töötad välja ja tellid turunduskommunikatsiooni materjale ja pakud operatiivset tuge kampaaniatele. Oma uues töös aitad luua Eesti Energia kuvandit.

Nõudmised kandidaadile

See töö sobib Sulle kui tahad rakendada oma suurepärast organiseerimisvõimet, realiseerida loovust ja teha tööd Eesti vingeima brändiga. Sul on turunduskommunikatsioonialane töökogemus ja omad või omandad kõrgharidust. Oled iseseisev, aktiivne ja initsiatiivikas, oskad seada prioriteete ja viid alustatu alati lõpule. Oled vastutustundlik, koostöövalmis ja korrektne. Valdad väga heal tasemel eesti ja inglise keelt ning suhtlustasandil vene keelt.

Tule meie meeskonda sest, Sind ootab ees mitmekesine ja põnev töö, võimalus teha suuri asju ja saada erilisi kogemusi. Sinu eneseteostust toetavad pühendunud meeskond ja kontsernisisesed arenguvõimalused. Uut energiat saad ammutada Eesti Energia spordiklubist.

Tööpakkumise number
#195904

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline
Kuulutus aegub:
9. mai 2010
Kuulutus sisestati:
28. aprill 2010

Eesti Energia on integreeritud väärtusahelaga rahvusvaheline energiaettevõte. Pakume oma klientidele energialahendusi elektri, soojuse ja kütuste tootmisest kuni müügi, teeninduse ja nõustamiseni. Tegutseme kõigis kolmes Balti riigis, Soomes ja Jordaanias. Kogu maailmas on hinnas meie unikaalne põlevkivi töötlemise oskusteave ja tehnoloogia.

Eesti Energia kommunikatsiooniosakond viib oluliste huvirühmadeni Eesti Energia mõistmise. Osakond pakub tuge kõigile kontserni ettevõtetele ja korraldab nii oma töötajatele suunatud kommunikatsiooni kui ka kontserni avalikke suhteid.

Vaata rohkem