Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #245818

Turundusjuht/müügijuht (ehitusmaterjalid ja -kaubad)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* Turusituatsiooni tundmine. Müügistrateegia kujundamine ja elluviimine.
* Turundus- ja müügiplaanide koostamine ja elluviimine.
* Võtmeklientidega suhete arendamine ja hoidmine.
* PÜHENDUMINE AKTIIVSELE TURUNDUS- JA MÜÜGITÖÖLE.

Ootused kandidaadile

* EELNEV EDUKUS ja tulemuslik kogemus aktiivse müügi/turunduse alal.
* Energilisus ja tulemustele orienteeritus (meeskondlik, isiklik).
* Suurepärane suhtlemine ja võime juhtida läbirääkimisi.
* Algatusvõimeline, korrektsus,usaldusväärsus ja lojaalsus.
MIS TULEB KASUKS:
* Kõrgharidus.
* Soovitused

* VÄGA HEAD VÕIMALUST TEENIDA EDUKA MÜÜGIARENDUSEGA HEAD TÖÖTASU JA TEHA JUHIKARJÄÄRI.
* Mitmekülgset, huvitavat ja intensiivset tööd ambitsioonikas ettevõttes.
* Meeldivat, töökat ja professionaalset kollektiivi ning sõbralikke ja abivalmis kolleege.
* Kaasaegset müügisüsteemi ja häid töötingimusi.

Lisainfo

JULGUSTAME
* Kui oled ambitsioonikas ja tööle pühenduv, siis oled oodatud hinnatud tegijaks meie suurte kogemustega müügimeeskonda.

Tööpakkumise number
#245818

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
11. detsember 2011
Kuulutus sisestati:
2. detsember 2011

Ehituse Hankekeskus OÜ on 1998 aastast ehitusmaterjalide projekti- ja hulgimüügiga tegelev firma. Firma on hulk aastaid tegutsenud Eesti ehitusmaterjalide müügiturul hulgi- ja projekti- kui ka jaemüügiga. Paljusid ehitusmaterjale ja - kaupu firma impordib ise, samas müües laialdaselt ka Eesti tuntud tootjate ja hulgikaupmeeste poolt pakutavaid ehitusmaterjale ja -tooteid.
Firmat teenindav kauplus ja ruumikad laod asuvad Tallinnas Vana-Tartu mnt.20. Samas, asub ka hiljuti renoveeritud kaasaegse sisekujundusega avar projektimüügi büroo ning maailmas tuntud ja tippdisainerite poolt enimtunnustatud eksklusiivsete viimistlusmaterjalidefirmade nagu inglise firma Armourcoat ja itaalia firmade (Arthe jt.) dekoratiivsete siseviimistluskrohvide ja -värvide ning skulpturaalsete seinapaneelide näidiste saal. Sealsamas on välja pandud ka mitmeid teisi maailmas tuntud firmade poolt toodetavaid hoonete välis- ja siseviimistluses kasutatavaid fassaadimaterjale (Jaapani firma Mitsubishi Plastics alumiinium fassaadikatte komposiit(kärg)paneelid Alpolic, Sloveenis firma Trimo sandwichpaneelid, Hispaania välis- ja sisefassaadide katteplaadid Parklex jt.), seinte ja lagede kõrgkvaliteetseid heliisolatsiooni viimistlusplaate Šveitsi tuntud firmalt Topakustik, Portugali keraamilisi põrandakatteplaate, aga samuti teiste tuntud, eelkõige, Euroopa firmade viimistlusmaterjale ja -tooteid. Ehituse Hankekeskus OÜ-l on kogemustega müügimeeskond ning aktiivne kliendibaas. Firma plaanib 2012. aastal oluliselt arendada soodsate hindadega ehituskaupade müüki nii firmadele kui ka eraehitajatele. Oluliselt on kasvanud ja kasvab veelgi eelkõige kõrgekvaliteediliste importehituskaupade tarne. Lisandunud on ka ehitusmaterjalide müük ekspordiks, eeskätt eesti ehitusfirmadele, mis tegutsevad Põhjamaades.

Vaata rohkem