Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #196696

Turundusjuht

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Legendaarne kõrts Püssirohukelder ootab oma perre rõõmsameelset turundus ja programmijuhti.
Turundus- ja programmijuhi tööülesanneteks on:
- ettevõtte turundustegevuste planeerimine ja ettevalmistus (sh. internetiturundus)
- ettevõtte turunduse kvaliteetne teostus
- turundusplaani ja -strateegia koostamine ning rakendamine
- turunduseelarve koostamine ja kinnitamine ning kulude jälgimine
- turundusteemadel suhtlemine koostööpartneritega
- suhtlemine reklaamikanalite ja teiste koostööpartneritega
- müügi- ja reklaammaterjalide ettevalmistamine ja tellimine
- ürituste korraldamine
- aruannete koostamine
- reklaamide tellimine ja väiksemate reklaamide kujundamine
- programmi korraldamine, esinejate leidmine, nendega kokkulepete sõlmimine

Ootused kandidaadile

- hea koostöö- ja õppimisvõime
- hea suhtlemisoskus
- eesti ja inglise keele väga heal tasemel valdamine kõnes ja kirjas
- oskus kasutada heal tasemel Power Pointi, MS Word, MS Excel. Mõne levinuma kujundusprogrammi tundmine (Corel, Photoshop)
- töökogemus turunduse valdkonnas
- huvi muusika, meelelahutuse ja toitlustuse vastu
- iseseisvalt töötamise ning töö ja aja planeerimise oskus

Ettevõte pakub

motiveerivat töötasu
head töökeskkonda
noort ja lõbusat kollektiivi
paindlikku töögraafikut
häid arenguvõimalusi AS Pere Restoranides

Tööpakkumise number
#196696

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
25. mai 2010
Kuulutus sisestati:
5. mai 2010
Lisainfo palga kohta:
kokkuleppel

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem