Kaugtöö võimalus

Töö kirjeldus

Otsime oma tiimi loovat TURUNDUSJUHTI, kelle peamiseks ülesandeks on Dotnuva Baltic AS esindatavate põllumajandustehnika brändide silmapaistvuse tagamine sihtrühma hulgas.

Peamised tööülesanded:

  • Turundusplaani ja -eelarve koostamine ja analüüs;
  • Ettevõtte kodulehe ja sotsiaalmeediakanalite haldamine ja sisuloome;
  • Väliskommunikatsioon põllumajandusettevõtetele, sh uudiskirja koostamine;
  • Turundus- ja müügikampaaniate kavandamine ja elluviimine, sh esmaste reklaammaterjalide kujundamine;
  • Turundus ja müügitoetusmaterjalide planeerimine ning tellimine;
  • Kliendi- ja turundusürituste korraldamine ja elluviimine.

Ootused kandidaadile

  • Eelnev töökogemus turundusvaldkonnas;
  • Teadmised otse- ja digiturundusest;
  • Ladus eesti keele ja inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas;
  • Võime endale ise ülesandeid püstitada ja töötada ilma otsese järelvalveta;
  • Algatusvõimeline, järjepidev, sihikindel, hea stiilitaju ja eneseväljendusoskusega, meeskonnamängija, kiire koheneja;
  • Pideva arengu- ja uute lahenduste leidmise sooviga, innovaatiline, loov;
  • B-kategooria juhiload;
  • Kogemus järgmiste programmide/instrumentidega: Photoshop ja/või CorelDraw, Google Analytics, Adwords, Facebook Ads Manager.

Kasuks tuleb:

  • Vene keele oskus;
  • Teadmised põllumajandusest;
  • Kogemus lühivideode tegemisest ja videotöötlusest.

  • Väljakutseid pakkuvat töökohta rahvusvahelises ettevõttes;
  • Vaheldusrikast tööd professionaalses kollektiivis;
  • Motiveerivat töötasu;
  • Paindlikku tööaega, kodukontori võimalusega;
  • Kaasaegseid töövahendeid.

Asenduskoht lapsehoolduspuhkuse ajaks.

Tööle asumise aeg: jaanuar 2021.

Tööpakkumise number
#675038

Tartu, Tartumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. november 2020
Kuulutus sisestati:
5. november 2020
Turundusjuht Turundusjuht

DOTNUVA BALTIC AS

AS Dotnuva Baltic on Leedu ettevõtte UAB Dotnuva Baltic tütarfirma Eestis, mis tegeleb põllutehnika müügi
ja hooldusega, samuti varuosade ning seemnete müügiga. Firmal on peakontor Tartus ning esindused
Rakveres, Viljandis ja Tallinnas. Eestis on praegu 38 töötajat. Lisainfo www.dotnuvabaltic.ee
Emafirma UAB Dotnuva Baltic on 186 töötajaga firma ning omab õigust müüa kolmes Balti riigis mitme
tuntud tootja põllutehnikat, sealhulgas Case IH, Kverneland, Siloking, Schäffer, Agrifac, Jeantil, Quicke.
Emafirma UAB Dotnuva Baltic kuulub omakorda Leedu börsil noteeritud Linas Agro ettevõtete gruppi.

Vaata rohkem

Turundusjuht