Värsked tööpakkumised

Turundusjuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 40060

Tööpakkumise number

40060

Töö kirjeldus

Turunduspoliitika kujundamine ja elluviimine koos tütarfirmade juhtidega,
tütarfirmade eksporditegevuse korraldamine
promokampaaniate ettevalmistamine, läbiviimine ja tulemuste analüüs,
hinna analüüs koos finantsspetsialistide ja tütarfirmade juhtidega,
tütarfirmade turundusassistentide töö korraldamine ja juhtimine,
turundusalase tegevuse integreerimine teiste töölõikudega,
osalemine juhatuse koosolekutel, turundusalaste ettepanekute tegemine ja otsuste vastuvõtmine,
osalemine uute tütarfirmade ja projektide käivitamises, turundusalaste soovituste andmine.

Nõudmised kandidaadile

• turundusalane kõrgharidus ja/või töökogemus turundusvaldkonnas
• orienteeritus meeskonnatööle, oskus suhelda ja kuulata, koostöövilumused
• hea pingetaluvus, kehtestava käitumise vilumused, iseseisvus ja järjekindlus
• hea esinemisoskus
• analüütiline ning kontseptuaalne mõtlemisvõime
• loovus ja väga hea ideede genereerimis- ja algatusvõime
• organiseerimisvõime ja -tahe ning tegusus
• läbirääkimisoskused
• väga hea suuline ja kirjalik eneseväljendusoskus nii eesti, vene kui inglise keeles

Firma on restruktureerimise faasis ning pakub arenemis- ja eneseteostusvõimalust ennast avastada ja arendada soovivale avatud inimesele.
Turundusdirektor kuulub holdingfirma juhtimismeeskonna koosseisu, kus ta juhib turundusalaste otsuste vastuvõtmist ning ka vastutab kõigi tütarfirmade turundusalase tegevuse sihipärasuse ja otstarbekuse eest. Vastutus on tasakaalus otsustusvabadusega.
Lähtume nn õppiva organisatsiooni mudelist, ettevõte eeldab ja toetab jätkuvat enesetäiendamist ja oma teadmiste jagamist ka teiste töötajatega.
Pakume täisajaga töökohta, väärtustatakse eelkõige tulemust.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. veebruar 2005
Kuulutus sisestati:
25. jaanuar 2005

Firma tegutseb alates 1992. aastast, põhitegevusvaldkond on olnud bussitransport ja sellega seonduv, samuti tegeldakse klaasitootmisega, värskelt on lisandunud turism. Erinevate tütarfirmade ja iseseisvate projektide tegevust koordineerib holdinggrupp.