Värsked tööpakkumised

Turundusjuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 37888

Tööpakkumise number

37888

Töö kirjeldus

Turunduspoliitika kujundamine ja elluviimine koos tütarfirmade juhtidega,
kliendiküsitluste ja turuuuringute läbiviimise korraldmine,
turuanalüüsi ja prognooside koostamine,
tootearendus, tooteanalüüs, tootekontseptsiooni sõnastamine koos tütarfirmade juhtidega,
meediamonitooring, suhtekorraldusalane tegevus,
kriisikommunikatsioon ja suhtlemine meediaga, meediapoliitika väljatöötamine,
firmasisene suhtekorraldusalane töö,
promokampaaniate ettevalmistamine, läbiviimine ja tulemuste analüüs,
suhtlemine ja läbirääkimine reklaami- ja suhtekorraldusagentuuridega, neilt teenuste tellimine,
hinna analüüs koos finantsspetsialistide ja tütarfirmade juhtidega,
tütarfirmade turundusassistentide töö korraldamine ja juhtimine,
kaasaegse turunduse põhialuste selgitamine ja õpetamine nii juhatuse liikmetele kui tütarfirmade võtmeisikutele,
turundusalase tegevuse integreerimine teiste töölõikudega,
osalemine juhatuse koosolekutel, turundusalaste ettepanekute tegemine ja otsuste vastuvõtmine,
osalemine uute tütarfirmade ja projektide käivitamises, turundusalaste soovituste andmine.

Nõudmised kandidaadile

• turundusalane kõrgharidus ja/või töökogemus turundusvaldkonnas
• laialdased teoreetilised ja praktilised teadmised turundusvaldkonnas
• soov ja oskused oma turundusalaseid teadmisi edasi anda
• valmisolek ise õppida ja õpetada, praktilised õpetamiskogemused
• orienteeritus meeskonnatööle, oskus suhelda ja kuulata, koostöövilumused
• hea pingetaluvus, kehtestava käitumise vilumused, iseseisvus ja järjekindlus
• hea enesedistsipliin, enda ohjamise ja aja kasutamise oskused
• käsundusoskused ja vilumused
• optimistlikkus ja rõõmsameelsus
• hea esinemisoskus, praktiline kogemus meediaga suhtlemisel
• analüütiline ning kontseptuaalne mõtlemisvõime
• loovus ja väga hea ideede genereerimis- ja algatusvõime
• organiseerimisvõime ja -tahe ning tegusus
• läbirääkimisoskused
• arvuti kasutamise oskus
• väga hea suuline ja kirjalik eneseväljendusoskus eesti keeles
• hea vene ja inglise keele valdamine
• autojuhiload ja parktiline sõiduoskus

Firma on restruktureerimise faasis, ning pakub arenemis- ja eneseteostusvõimalust ennast avastada ja arendada soovivale avatud inimesele.
Turundusdirektor kuulub holdingfirma juhtimismeeskonna koosseisu, kus ta juhib turundusalaste otsuste vastuvõtmist ning ka vastutab kõigi tütarfirmade turundusalase tegevuse sihipärasuse ja otstarbekuse eest. Vastutus on tasakaalus otsustusvabadusega.
Lähtume nn õppiva organisatsiooni mudelist, ettevõte eeldab ja toetab jätkuvat enesetäiendamist ja oma teadmiste jagamist ka teiste töötajatega.
Pakume täisajaga töökohta, tööaeg on normeerimata, väärtustatakse eelkõige tulemust.
Päris kindlasti pole töö rutiinne, loovus on teretulnud nii abstraktsel teoreetilisel tasandil kui konkreetsel tasandil nt reklaami copy sõnastamisel.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. detsember 2004
Kuulutus sisestati:
24. november 2004

Firma tegutseb alates 1992. aastast, põhitegevusvaldkond on olnud bussitransport ja sellega seonduv, värskelt on lisandunud turism. Erinevate tütarfirmade ja iseseisvate projektide tegevust koordineerib holdinggrupp.