Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #144928

Turundusjuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kutsume oma meeskonda TURUNDUSJUHI, kellega koos soovime

  • leida uusi tooteid ja laieneda uutele turgudele
  • olla parimad ja luua lisaväärtusi meie ettevõtte klientidele ja töötajatele, täita ja ületada nende ootused
  • arendada ja ühendada meie suhtlus- ja müügiväljundeid
  • planeerida, juhtida ja arendada turundus-ja reklaamitegevust kasvatades meie ettevõtte väärtust
  • korraldada kliendiüritusi ja meie oma inimeste motivatsiooniüritusi
  • arendada ja administreerida meie ettevõtte e-turundust
  • koordineerida turundusalast koostööd tarnijatega

Turundusjuht:
  • esindab ettevõtte turundustegevuse huve juhtkonnas ning viib töötajateni teabe olulisematest eesmärkidest, strateegiast ja ootustest
  • seob ettevõtte turundustegevuse terviklikku turundusplaani
  • koostab ja kontrollib turunduseelarvet
  • osaleb turundusstrateegiate koostamsel sh hinna-, toote-, teenindus- ja jaotusstrateegia
  • tegeleb turu analüüsiga
  • vastutab suhtekorralduse eest ettevõttes
  • juhib uute toodete ja teenuste arendustegevust
  • esindab ettevõtet turundusküsimustes
  • juhib koostööd turundusosakonna strateegiliste partneritega

Ootused kandidaadile

  • Turundusalased teadmised ning turundustöö kogemus vähemalt 5 aastat.
  • Kõrgharidus (soovitavalt turundusalane).
  • Hea arvuti kasutamise oskus (Word, Excel, Outlook). Kasuks tuleb Corel Draw ning HTML oskus.
  • Väga hea inglise keele oskus, hea eesti ja vene keele oskus.

  • stabiilset töökohta 17 aastat edukalt tegutsenud ettevõttes
  • vajalikke tingimusi ja tuge heade tulemuste saavutamiseks
  • koolitust ja arenemisvõimalust tugevas rahvusvahelises meeskonnas
  • konkurentsivõimelist töötulemustele vastavat ja nendest sõltuvat töötasu
  • suurepärast eneseteostusvõimalust ja vaheldusrikast tööd edule orienteeritud, positiivse ja rahvusvahelise meeskonnaga

Tööpakkumise number
#144928

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 16000 - 30000 €/kuus
Kuulutus aegub:
8. aprill 2008
Kuulutus sisestati:
18. märts 2008

Vipex on rahvusvaheline hulgimüügi- ja kaubandusettevõte, mille lisategevuste hulka kuulub ka logistika- ja tootmisjuhtimisteenuse pakkumine. Meie tegevusvaldkondadeks on peamiselt kõrgekvaliteedilised ehitus- ja siseviimistlusmaterjalid, sanitaartehnika, kodutarbed ja tööriistad.

Alates asutamisest 1990. aastal on ettevõte teenuste haaret laiendanud kõikidesse Baltimaadesse ja Skandinaaviasse. Vipexi suurimateks kliendigruppideks on jaemüüjad, ehitus- ja arendusettevõtted ning arhitektid ja disainerid.

Vaata rohkem