Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #63928

Turundusjuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pimp TV turundusjuhina paned ennast proovile uuele meediaväljundile laiema kõlapinna tekitamisel ja põnevate koostööprojektide leidmisel.

Müügiesindaja ülesanneteks on:

  • koostööprojektide koostamine
  • kokkulepped partneritega
  • Pimp TV kaubamärgi viimine laiema üldsuseni
  • koostööprojektidele finantseerimisvõimaluste leidmine

Ootused kandidaadile

  • kogemus turunduse valdkonnas vähemalt 1 aasta
  • julge pealehakkamine
  • võime töötada iseseisvalt
  • vähemalt keskharidus

Kasuks tulevad:
  • hea tehniline taip
  • eelnev kogemus meedia valdkonnas
  • kõrgharidus turunduse või reklaami alal

Ettevõte pakub

  • paindlikku tööaega
  • head palka
  • meedias töötamisega kaasnevaid soodustusi
  • lahedat nooruslikku kollektiivi

Tööpakkumise number
#63928