Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #199401

Turundusjuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses firma arenemisega otsime oma meeskonda turundusjuhti, kelle tööülesanneteks on suhelda potensiaalsete klientidega, turunduseelarve koostamine, erinevate turundus- ja arendusprojektide kavandamine ja juhtimine.

Nõudmised kandidaadile

* Nõutav eelnev töökogemus turundusvaldkonnas vähemalt 2 aastat
* Turundusalane haridus
* Hea suhtlemis ja eneseväljendamis oskus
* Hea organiseerimis- ja algatusvõime, ettenägelikkus
* Hea arvuti kasutamise oskus
* Nõutav eesti keele oskus kõrg tasemel
* Inglise ja vene keele oskus suhtlustadandil

Ettevõte pakub

Pakume:
* Huvitavat ja väljakutseid esitavat tööd
* Konkurentsivõimelist palka
* Mobiiltelefoni limiit
* Sõbralikku meeskonda
* Kaasaegseid töötingimusi

Tööpakkumise number
#199401

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline
Kuulutus aegub:
9. juuli 2010
Kuulutus sisestati:
9. juuni 2010

Meie peamiseks tegevusvaldkonnaks on nõrkvoolu tööd ja turvalahenduste teostamine ja nende süsteemide hooldus.
Paigaldame videovalvesüsteeme, automaatset tulekahjusignalisatsiooni, valvesignalisatsiooni, telefoni- ja arvutivõrke, sidelahendusi, IT võrke, gaaskustutust, perimeetri valvet, läbipääsusüsteeme, kaubakaitset, üldhelindust ja muid nõrkvoolu-turva lahendusi. Käesolevast aastast oleme tegevuse laiendanud füüsilisetele turvalahendustele - läbipääsu süsteemid koos turnikeede ja parkimisüsteemidega. Samuti teostame nõrkvoolu projekte.

Vaata rohkem