Värsked tööpakkumised

Turundusjuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 288106

Tööpakkumise number

288106

Töö kirjeldus

- Kampaaniate planeerimine ja finantskalkulatsioon
- Kauba sortimendi valik
- Kampaaniate läbiviimine ja tulemuslikkuse tagamine
- Kampaania tulemuste kokkuvõte ja aruandlus

Nõudmised kandidaadile

- täpsus, korrektsus, tähelepanelikkus, suhtlemisoskus
- väga heal tasemel eesti – ja vene keele oskus
- väga hea arvuti oskus (Microsoft Office)

Omalt poolt pakume huvitavat erialast tööd suures rahvusvahelises ettevõttes, tasuta erialast koolitust ning konkurentsivõimelist töötasu.

Lisainfo

Kasuks tuleb:

- eelnev sarnase töö kogemus, sh töötamine SAP programmiga
- kõrgharidus
- inglise keele oskus

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. oktoober 2012
Kuulutus sisestati:
3. oktoober 2012