Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #196298

Turundusjuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- ettevõtte reklaamikampaanialehe teostamine
- uute kaubatoodete sissetoomise oganiseerimine
- koostöö reklaamiagentuuride ja kirjastustega
- turundusprojektide väljatöötamine ja läbiviimine
- aruandluse esitamine

Ootused kandidaadile

- turundus- või majandusalane kõrgharidus
- turundusvaldkonna hea tundmine
- reklaamiagentuuride- ja kirjastustega töötamise kogemus
- hea eesti ja vene keele oskus,kasuks tuleb inglise keele oskus
- hea arvuti kasutamise oskus
Isiksuse omadused: aktiivne, iseseisev, vastutustundlik, kõrge stressitaluvusega

- tööalast karjääri ja enesearengu võimalust Baltimaade suurimas jaekaubandusettevõttes
- aktiivset ja kogenud meeskonda
- huvitavat ja vaheldusrikast tööd
- tööle vastavat tasu

Tööpakkumise number
#196298