Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #126319

Turundusjuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Müügi- ja turundusjuhi töö ülesandeks on müügi planeerimine, võtmeklientidega suhte hoidmine, turunduplaani kokku panemine ja selle elluviimine. Oluline osa tööst on ka tootearendus – õigete toodete välja valimine, nende loomine, turule toomine.

Ootused kandidaadile

Eeldame ettevõtlikust ja ärilist vaistu, võimet oma valdkonna tööd planeerida ning siis seda planeeritut ka ellu viia. Eeldame väga head suhtlemisoskust, oskust oma mõtteid veenvalt esitleda.

Pakume mitmekülgset tööd; meie juures töötades on võimalik tegeleda mitme erineva valdkonnaga ning näha oma töö vahetut mõju ettevõtte töö tulemustele.
Pakume ettevõtte majandustulemustega seotud palka.

Lisainfo

Kandideerimise tähtaeg 31. oktoober 2007.a.

Tööpakkumise number
#126319