Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #137271

Turundusjuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Hansa Liising Eesti ja Hansa Varakindlustus otsivad oma meeskonda särasilmset ja initsiatiivikat

TURUNDUSJUHTI,

kes võtaks südameasjaks Hansa Liisingu ja Varakindlustuse turundustegevuse edendamise.

Sinu tööülesanneteks on:
* üksuse ärieesmärkidest lähtuva turundusstrateegia väljatöötamine, taktikalise turundusplaani koostamine ja ellurakendamine;
* uute toodete turuletoomine;
* turunduseelarve koostamine, selle jälgimine ning aruandlus;
* turusituatsiooni ja konkurentide pakkumiste jälgimine, analüüs ning vajadusel plaanide korrigeerimine;
* turundustegevusega seonduv kommunikatsioon organisatsioonile;
* koostöö majasiseste ja -väliste partneritega ning vastavalt vajadustele partnerlussuhete ja kommunikatsiooni edendamine.

Ootused kandidaadile

* varasema töökogemusega turundusvaldkonnas;
* iseseisev, tulemustele orienteeritud ja sihikindel;
* laia analüüsi- ja sünteesivõimega;
* võimeline koostama analüüse;
* hea läbirääkimis- ja eneseväljendusoskusega;
* väga hea eesti ja inglise keele oskusega.

Lisainfo

Konkursil osalemiseks palume Sul hiljemalt 31. jaanuaril täita personaliankeet Hansapanga koduleheküljel www.hansa.ee/career > Turundusjuht

Tööpakkumise number
#137271

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. jaanuar 2008
Kuulutus sisestati:
15. jaanuar 2008

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem