Turundusjuht
Tööpakkumise number #693332

3
Handymann OÜ
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

  • Kliendilehtede koostamine

  • Kodulehe ja sotsiaalmeediakanalite sisuhaldus ja arendamine

  • Kampaaniate loomine ja läbiviimine

  • Uudiskirjade koostamine

  • Kliendibaasi haldamine

  • Turunduse eelarve koostamine ning turundusstrateegiate loomine

  • CVI loomine

Ootused kandidaadile

  • Eelnevat töökogemust jaekaubanduses ning kliendilehtede koostamises (vähemalt 3 aastat)

  • Oled organiseeritud, täpne ja kohusetundlik

  • Oled loomunguline ja hea huumorimeelega

  • Sul on hea analüüsivõime

  • Oskad väga hästi eesti- ja inglise keelt nii kõnes kui kirjas

Ettevõte pakub

  • Stabiilset ja huvitavat töökohta

  • Konkurentsivõimelist töötasu

Tööpakkumise number
#693332

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. aprill 2021
Kuulutus sisestati:
25. märts 2021
Turundusjuht Turundusjuht

Vaata rohkem