Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #27102

Turundusjuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Eestvedamine ettevõtte ja selle kaubamärkide turundusstrateegiate väljatöötamisel ja kaasajastamisel.
Koostööprojektide haldamine reklaami- ja meediaagentuuride jt. turundusalastele koostööpartneridega.
Turundustegevuse analüüs.
Turu uurimine ja jaekaubandusvõrgu hinnapoliitika kijundamine.

Ootused kandidaadile

Vähemalt 4 aastane turundusalane töökogemus.
Kõrgharidus (soovitav majandusalane).
Võõrkeelte oskus: vene keel,soome keel, inglise keel.
Arvutioskus.
Koostöövõime ja organiseerimisoskus. Kohusetundlikkus ja lojaalsus.

Ettevõte pakub

huvitavat ja mitmekülgset tööd
konkurentsivõimelist palka
meeldivat töökeskkonda

Tööpakkumise number
#27102