Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #320978

Turundusjuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ettevõtte arenguplaane ja eesmärke toetava turundusplaani väljatöötamine ja elluviimine.
Kampaaniate väljamõtlemine koos meeskonnaga, läbiviimine ja hilisem kokkuvõtete tegemine.
Artiklite, blogi, turundustekstide, turundusmaterjalide, kampaania reeglite jne koostamine
Veebilehe arendus ja Facebook konto haldus

Ootused kandidaadile

Vähemalt 3-aastane töökogemus turundusvaldkonnas
Erialased oskused ja teadmised
Hea arvuti kasutamise oskus
Väga hea internetist ja sotsiaalmeediast arusaamine
Aktiivne suhtleja

Ettevõte pakub

Huvitavat ja arendavat tööd arenevas ettevõttes
Konkurentsivõimelist töötasu
Arenguvõimalusi ja eneseteostust
Häid töötingimusi
Head meeskonda
Huvitavaid projekte
Karjäärivõimalust

Tööpakkumise number
#320978

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
24. oktoober 2013
Kuulutus sisestati:
24. september 2013

Eelistatuim e-vedelike ja e-sigarettide pakkuja Eestis. Kvaliteetne end soodne e-sigaret ja parimad e-vedelikud.

Täna töötab eCig Group Oü-s 13 inimest. Ettevõtte mõlemad juhatuse liikmed alustasid tegevust antud valdkonnas juba 5 aastat tagasi alates e-sigareti leiutamise algusaegadest. Üks osanik on olnud ka Eestis e-sigareti müügil turuliidriks tõusnud ettevõtte asutajaliige. Uue ettevõtte loomise idee tekkis asjaolust, et turul puuduvad kvaliteetsed, hõlpsasti kasutatavad ning töökindlad e-sigaretid, mille arendus nõuab suuremat pühendumist, kui seda siiani on tehtud. Nicorex töötajad teavad, millised on kliendi ootused ning soovivad pakkuda oma kliendile mugavat ning naudinguväärset e-suitsetamist.

Vaata rohkem