Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #26280

Turundusjuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Hadler Grupi turundusstrateegia arendamine ja elluviimine
  • Grupi tütarettevõtete kaubamärkide/toodete/teenuste alaste marketingi plaanide suunamine

Ootused kandidaadile

  • Kõrgharidus majanduse, ärijuhtimise või turunduse vallas või selle omandamine
  • 3-5 aastane turundusalane töökogemus
  • Turundusprotsesside tundmine
  • Hea suhtlemisoskus
  • Kohusetundlikkus ja kindlameelsus
  • Kliendikeskne suhtumine
  • Inglise ja vene keele oskus suhtlemistasandil

Ettevõte pakub

  • Sõbralikku ja meeldivat töökollektiivi
  • Võimalust töötada laia portfoolio ja tegevusaladega ettevõttes
  • Konkurentsivõimelist kompensatsiooni

Tööpakkumise number
#26280