Värsked tööpakkumised

Turundusjuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 54137

Tööpakkumise number

54137

Töö kirjeldus

• turundusstrateegia loomine ja ellu viimine
• turundus- ja müügiplaanide koostamine ning nende täitmise juhtimine
• müügivõrgu loomine ja müügiaktsioonide läbiviimine
• tooteportfelli juhtimine ja kohandamine turuvajadustele vastavaks
• kliendihaldussüsteemi loomine ja kliendisuhete juhtimine
• korporatiivse identiteedi kujundamine ja koolide positiivse tuntuse suurendamine
• turundustoe pakkumine koolidele ja teistele üksustele
• ettevõtte esindamine avalikel üritrustel (messid, konverentsid, reklaamüritused jms)

Nõudmised kandidaadile

• kõrgharidus (soovitavalt majandusalane)
• väga head turundusealased teadmised (turundusanalüüs, tootejuhtimine, CRM, branding jms)
• eesti, vene ja inglise keele väga hea oskus nii kõnes kui kirjas
• väga hea väljendusoskus nii kõnes kui kirjas
• väga hea analüüsi- ja algatusvõime
• tulemustele orienteeritus
• kasuks tuleb eelnev töökogemus sarnaste tööülesannetega ametikohal või kõrgkooliturunduse valdkonnas

AS Audentes pakub pikaajalist, huvitavat ning mitmekesist koostööd arenevas hariduskontsernis. Pakume konkurentsivõimelist töötasu ning häid tingimusi tervisespordiga tegelemiseks.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. november 2005
Kuulutus sisestati:
29. oktoober 2005

AS Audentes on pidevalt arenev firma, mis pakub huvitavaid väljakutseid oma töötajaile. Audentese gruppi kuuluvad Audentese Erakool, Audentese Spordikool, Audentese Ülikool ja Audentes Ariko, mis tegutsevad Tallinnas, Tartus ja Otepääl ning kus õpib üle 4600 õpilase.
Audentese eesmärk on olla rahvusvaheliselt tuntud ja tunnustatud erahariduskeskus, mis pakub kvaliteetset haridust ja mitmekesiseid arenguvõimalusi igale vanuseastmele.