Värsked tööpakkumised

Turundusjuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 172775

Tööpakkumise number

172775

Töö kirjeldus

- juhib oma ajakirjade turundustegevust
- planeerib ajakirjade levitulude - ja turunduskulude eelarveid, vastutab nende täitmise eest
- töötab välja ja viib ellu ajakirjade turundustrateegiad ja -plaanid
- osaleb tootearenduses

Nõudmised kandidaadile

Hea kandidaat:
- omab kõrgharidust ja vähemalt 2 aastast töökogemust turundusvaldkonnas
- on oma töös loominguline ja innovatiivne
- tunneb huvi traditsioonilise ja uue meedia vastu
- on hea suhtleja ja valmis meeskonnatööks
- oskab hästi inglise keelt

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
- mitmekülgset ja väljakutseid pakkuvat tööd
- mõnusat meeskonda ja head töökeskkonda
- koolitust ja enesetäiendamise võimalusi
- hea töö eest head tasu

Lisainfo

Tööleping sõlmitakse lapsehoolduspuhkusel oleva töötaja asendamiseks.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
4. veebruar 2009
Kuulutus sisestati:
20. jaanuar 2009

AS Ajakirjade Kirjastus on Eesti ajakirjade kirjastamise turuliider. Ajakirjade Kirjastusel ilmub 26 väljaannet, mille lugejate koguarv on üle 1,1 miljoni. Ajakirjade Kirjastuse väljaannete hulka kuuluvad ajakirjad Kroonika, Eesti Naine, Anne, Kodukiri, Naised, Teleleht, Oma Maitse, AutoBild Eesti jt. Peale ajakirjade kirjastatakse ka kliendiajakirju ja raamatuid, millest tuntuim on kokaraamatute sari “100 rooga”. Lisaks on Ajakirjade Kirjastusel kaks internetiportaali: www.naistemaailm.ee ja www.toidutare.
Ajakirjade Kirjastuse omanikud on võrdselt Eesti Meedia ja Ekspress Grupp.