Värsked tööpakkumised

Turundusjuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 119975

Tööpakkumise number

119975

Töö kirjeldus

- juhib oma ajakirjade marketingitegevust
- planeerib ajakirjade levitulude - ja marketingikulude eelarveid, vastutab nende täitmise eest
- töötab välja ja viib ellu ajakirjade turundstrateegiad ja -plaanid
- osaleb tootearenduses

Nõudmised kandidaadile

Hea kandidaat:
- omab kõrgharidust ja töökogemust turundusvaldkonnas
- on oma töös loominguline ja innovatiivne
- tunneb huvi traditsioonilise ja uue meedia vastu
- on hea suhtleja ja valmis meeskonnatööks
- oskab hästi inglise keelt

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
- mitmekülgset ja väljakutseid pakkuvat tööd
- mõnusat meeskonda ja head töökeskkonda
- koolitust ja enesetäiendamise võimalusi
- hea töö eest head tasu

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
31. august 2007
Kuulutus sisestati:
17. august 2007

AS Ajakirjade Kirjastus on ajakirjade turu liider Eestis. Augustis 2007 annab kirjastus välja 27 väljaannet (teiste hulgas Kroonika, Nädal, Eesti Naine, Kodukiri, Anne, Pere ja Kodu, Tervis Pluss, Auto Bild Eesti), mille lugejate koguarv on üle 1,1 miljoni. Lisaks ajakirjadele kirjastatakse kliendilehti ning umbes sada raamatut aastas.
Ajakirjade Kirjastuse omanikud on Eesti Meedia ja Ekspress Grupp.