Värsked tööpakkumised

Turundusjuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 82480

Tööpakkumise number

82480

Töö kirjeldus

  • turundusstrateegia koostamine
  • reklaamieelarve tegemine, reklaami teostamine ja jälgimine
  • turu- ja kliendiuuringute teostamine ja korraldamine
  • klientide nõustamine ja tagasiside pidev jälgimine
  • müügimaterjalide ettevalmistamine

Nõudmised kandidaadile

  • kõrgharidus või selle omandamine (soovitavalt majanduse või turunduse valdkonnas)
  • hea inglise, eesti -ja vene keele oskus nii kõnes kui ka kirja
  • tulemustele orienteeritus
  • väga hea suhtlemis- – ja läbirääkimisoskus
  • algatus- ja organiseerimisvõime

Ettevõte pakub

  • huvitavad tööd rahvusvahelises meeskonnas
  • motiveerivaid töötingimusi
  • tööalast koolitust
  • kindlat töökohta usaldusväärses ja edukas ettevõttes
  • konkurentsivõimelist palka

Lisainfo

Asukoht - Tallinn
Tööle asumise aeg - ASAP
Kandideerimiseks palume saata CV koos palgasooviga e-postile
Küsimuste tekkimisel palume helistada: 6309303

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
18. november 2006
Kuulutus sisestati:
18. oktoober 2006

Admiral Invest AS tegutseb 2003. aastast. Oleme Londonis peakorterit omava Admiral Investments & Securities Ltd tütarettevõte. Grupi ettevõtted tegutsevad 7 riigis. Hiljuti avati esindus ka Hiinas, sest rahvusvahelise finantsettevõtete grupina omame kliente maailma erinevates piirkondades.

Meie tegevusvaldkonnaks on väärtpaberivahendus ja investeeringute juhtimine. Lisaks pakume maaklerteenust pankadevahelisel valuutaturul, kus meie klientidel on võimalus kaubelda erinevate valuutadega kuni 200-kordse võimendusega. Võimendusega kauplemine võimaldab meie klientidel teenida väikese algkapitaliga kiiresti suuri kasumeid nii aktsia-, valuuta- kui ka toormeturgudel. Lisaks pakume oma klientidele professionaalset investeerimisalast koolitust ja personaalset nõustamist parimate investeerimisotsuste tegemisel. Meie klientideks on nii ettevõtted kui ka eraisikud.