Värsked tööpakkumised

Turundusjuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 209115

Tööpakkumise number

209115

Töö kirjeldus

turundus- ja kommunikatsioonistrateegia väljatöötamine

  • ettevõtte maine kujundamine
  • meediaga suhtlemine
  • kampaaniate väljatöötamine ja elluviimine

    Nõudmised kandidaadile

  • Sul on turundusalane haridus ja vähemalt 2aastane väga heade tulemustega töökogemus turunduse või kommunikatsiooni vallas;
  • Oled väga hea organiseerimisvõimega ja suurepärane suhtleja;
  • Initsiatiivikus on üks su tugevamaid iseloomujooni ja innovaatiline mõtlemine algab hommikul kohe peale silmade avamist;
  • Oled ideede generaator ja tugeva analüütilise mõtlemisvõimega;
  • Oskad tavakasutajast paremini arvutiga ümber käia (MS Office, pilditöötlusprogrammid ja kodulehtede administreerimine) ning Sul on kogemusi internetiturunduse valdkonnas;
  • Eesti keele valdamine kõnes ja kirjas on väga hea, inglise ja vene keele oskus suhtlustasandil.

    Ettevõte pakub

  • Huvitavat ja väljakutseid esitavat suhtlemisrohket tööd;
  • arenevat ja sõbralikku meeskonda;
  • Motiveerivat töötasu;
  • Erialaseid enesetäiendamisvõimalusi.

  • Lisainfo

    Kandideerimiseks palume saata CV ja avaldus.

    Asukoht:
    Tallinn, Harjumaa
    Töö tüüp:
    täistööaeg, palgatöötaja
    Kuulutus aegub:
    14. oktoober 2010
    Kuulutus sisestati:
    11. oktoober 2010

    Pikaajalise tegevusajalooga Eesti suuremate kinnisvarafirmade hulka kuuluv ettevõte otsib oma meeskonda turundusjuhti. Pakume oma klientidele elamis- ja äripindade maaklerteenust, hindamisteenuseid. Lisaks sellele tegeleb ettevõte arendusprojektide läbiviimise ja kinnisvarainvesteeringutega.