Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #126611

Turundusjuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Turundusjuhi peamine eesmärk on koos juhatusega välja töötada turundus- ja müügistrateegiad ning nende elluviimine, turundusplaanide koostamine, kliendisuhete hoidmine ja arendamine.

Ootused kandidaadile

erialane kõrgharidus
eelnev töökogemus antud ametikohal
väga hea inglise keele oskus
iseseivus ja vastutustunne
kohusetundlikkus ja ausus

Ettevõte pakub

arenemis- ja karjäärivõimalusi
head ja ambitsioonikat meeskonda
huvitavat ja väljakutseid pakkuvat tööd
kaasaegseid töötingimusi ja -keskkonda
konkurentsivõimelist palka
stabiilset töösuhet
vastutusrikast tööd arenevas ja edukas ettevõttes
võimalust suhelda rahvusvahelisel tasandil

Tööpakkumise number
#126611