Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #26780

Turundusjuht - suurkliendihaldur

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses töömahu suurenemisega kuulutame välja konkursi Pärnu esinduse turundusjuht - suurkliendihalduri ametikoha täitmiseks.

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus või selle omandamine
  • turunduse ja kliendikeskse teeninduse põhimõtete tundmine
  • hea eneseväljendusoskus ja analüüsivõime
  • vene ja inglise keele oskus suhtlustasandil
  • arvuti kasutamise oskus (MS Office)
  • aktiivne ja positiivne ellusuhtumine

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja vaheldusrikast tööd ning karjäärivõimalust
  • väljakutset rakendada oma oskusi ning ideid uute teenuste ja toodete väljatöötamisel ja juurutamisel kasvaval ning areneval turul
  • võimalust osaleda aktiivse, teotahtelise ja üksmeelse meeskonna töös
  • konkurentsivõimelist töötasu

Lisainfo

Turundusjuht - suurkliendihaldur vastutab suurklientide (kaubandus-, teenindus- ja infrastruktuuriettevõtted) regionaalsete esinduste professionaalse teenindamise ja aruandluse eest. Koostöös kontserni turundusosakonnaga vastutab ametikoht regionaalse turunduse ja müügiedenduse eest.

Tööpakkumise number
#26780