Turundusjuht-sisulooja
Tööpakkumise number #697343
Kaugtöö võimalus

Põhjala Teetalu
Eesti, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

  • Vastutada ettevõttes turunduse osa eest iseseisvalt. Võib kasutada freelancerite abi aga kasuks tulevad enda spetsiifilised oskused.

  • Full-Stack meetodil brändi turule toomine. Projektide alustamine, läbiviimine, lõpetamine.

  • Videos oma näoga esinemise valmisolek (blogi meetodil). Kaamera tehniline osa pole nii oluline – aga oluline on esinemisoskus, karakteri olemasolu, tahe.

  • Valmisolek esindama tele-meedias.

  • Valmisolek esindama raadio-meedias

Ootused kandidaadile

  • Kõige olulisemad on iseseisvus, vastutuse võtmine, vajadus pideva ja tugeva enesearengu vastu. Suur iha eneseteostuseks. Väga heal tasemel ilumeel

  • Ainult täistöökohaga variandid!

Arenguvõimalust. Aitame kaasa Sinu arengule sest teame, et ainult nii on võimalik saavutada erakordseid tulemusi.

Suurt eneseteostuse võimalust. . End ületada – ole ainult selleks ise valmis.

Vastutamist terve haru eest ja võimalust tuua nii äge bränd turule.

Teotahtelist ja toetavat meeskonda

Võimalus omandada kogemusi noore ja väikese ettevõtte arendamisel ja olla osa  selle arendajate meeskonnast.

Huvitav ja vaheldusrikas töö on garanteeritud.

Tööpakkumise number
#697343

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. mai 2021
Kuulutus sisestati:
19. aprill 2021
Turundusjuht-sisulooja Turundusjuht-sisulooja

Põhjala Teetalu on spetsialiseerunud taime- ja marjateede tootmisele. Meie tooted on väga kvaliteetsed ja erakordselt hea maitsega. Oleme olnud Eestis meie valdkonnas väga mitmetes asjades pioneerid ja selline suhtumine läbib kogu meie ettevõtte meeskonda pidevalt ja jätkusuutlikult. Loe meist rohkem: www.teetalu.ee

Vaata rohkem