Värsked tööpakkumised

Turundusjuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 455533

Tööpakkumise number

455533

Töö kirjeldus

Pakume tööd säravale, ettevõtlikule ning teotahtelisele turundusjuhile, kelle eesmärgiks on kavandada ning ellu viia turundus- ja müügitoetustegevusi meile kuuluvas kaubamajas, kauplustes ja e-poes.

Turundusjuhi peamised tööülesanded on:
• turundusplaani ja -eelarve koostamine;
• turundustegevuste elluviimine ja koordineerimine vastavalt turundusplaanile ja eelarvele;
• turu- ja müügiuuringute teostamine ja analüüs;
• reklaamtegevuste kavandamine, korraldamine ja tulemuste analüüs;
• erinevate turundusprojektide koordineerimine;

Nõudmised kandidaadile

Kogemus turundus- või kaubandusvaldkonnas (rõivad)
Hea arvuti kasutamise oskus (tabeli- ja tekstitöötlus)
Hea eesti ja vene keele oskus
Kohusetundlikkus
Hea suhtlemisoskus
Töökus ja pingetaluvus
Valmisolek meeskonnatööks

Ettevõte pakub

Palju huvitavat tööd arenevas ettevõttes
Kaasaegset töökeskkonda
Huvitavat ja mitmekesist tööd
Tööaeg E-R 8:00-17:00

Lisainfo

Infot küsida alates 23.01.2017 ja telefon 5277802

Asukoht:
Rakvere, Lääne-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. jaanuar 2017
Kuulutus sisestati:
12. jaanuar 2017

N-Kaubandus OÜ on firma, mille põhisuunaks on naiste, laste, meeste rõivaste ja jalatsite jae- ning hulgimüük. Meie kauplustes on esindatud järgnevad brändid: Lenne, Huppa, Ti-Ti (Eesti toode), Reima, Lassie, Icepeak, Luhta, (tuntud Soome tootjad) Lego, Disney, Hot Wheels, Minion, Hailys, Blue 7.
Esinduskauplused asuvad: Tartus, Narvas, Jõhvis, Rakveres ja Tallinnas. Pakume tööd turundusjuhile asukohaga Rakveres.