Värsked tööpakkumised

Turundusjuht / Менеджер по рекламе

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 362705

Tööpakkumise number

362705

Töö kirjeldus

Turundusjuht

Vastutab ettevõtte turundustöö kavandamise ja elluviimise eest. Tema koostab koostöös ettevõtte müügijuhiga turundusplaanid ja vastutab ettevõtte positsiooni eest turul

Sinu tööks on:

· Luua abinõude komplekt, et teha tooted/teenused kliendile nähtavaks
· Kasutades erinevad kanalid ja turundusmeetmed uute klientide haaramine ja olemasolevatega suhtlemine
· Lead Generation protsessi eest vastutamine
· Reklaam kampaaniate koostamine ja elluviimine ( SMS, E-mail, Paberikandjal... )
· Reklaammaterjalide valmistamine, tellimine ( Landing page, bännerid, ajakirjanduse materjalid... )
· Luua ja esitada ideid turunduse ja reklaaminduse osas

Nõudmised kandidaadile

Oled Sobiv kandidaat, kui Sul on:

· Loov sisemine visioon
· Tervikliku pildi nägemuse oskus
· Olemas enda teeenuste pakkujate testitud võrgustik ( kujundajad... )
· Copywriting-i oskus
· Design tarkvara oskused
· Oskus töötada iseseisvalt
· Oled innovatiivne ja initsiatiivne inimene
· Eesti, vene ja inglise keele oskus kõrgtasemel

Kasuks tuleb

Kogemus kaubanduse valdkonnas

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume

· Huvitavat, suhtlemisrikast tööd IT kaubanduse valdkonnas
· Professionaalset ja sõbralikku meeskonda
· Konkurentsivõimelisi töötingimusi
· Töötelefoni
· Enda kabineti
· Autokompensatsiooni
· Põhipalka ja töötulemusest sõltuvat boonust
· Sporditoetust kuni 50 eur kuus
· Koolitusvõimalusi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
18. detsember 2014
Kuulutus sisestati:
18. november 2014

Dreamline Arvutikeskus tegeleb arvutite ja sülearvutite müügiga nii Eestis, kui ka välismaal. Samuti osutab remonditeenuste osutamist.