Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #148925

Turundusjuht ja turunduse peaspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Turundusjuhi ja turunduse peaspetsialisti ülesanneteks on ülikooli turundustegevuse kavandamine, korraldamine ja arendamine ning ülikooli strkutuuriüksuste nõustamine ja koolitamine turundustegevuse valdkonnas.

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus (soovitavalt turunduse või majanduse erialal)
  • vähemalt kaheaastane turundustöö kogemus,
  • hea planeerimis- ning koostööoskus,
  • väga hea suuline ja kirjalik eneseväljendusoskus eesti ja inglise keeles,
  • analüüsi- ja algatusvõime,
  • hea pingetaluvus,
  • hea arvutioskus.

Ettevõte pakub

  • meeldivat ja huvitavat töökeskkonda
  • motiveerivat palka
  • koolitus- ja arenemisvõimalusi

Lisainfo

Täpsem info tel 502 8538 ja aadressilt www.ut.ee/konkurss.

Kandideerimiseks saata palgasooviga avaldus ja CV märksõnaga "Turundusjuht" või "Turunduse peaspetsialist" TÜ personaliosakonda personal (ät) ut.ee, Jakobi 4, Tartu.

Tööpakkumise number
#148925

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. mai 2008
Kuulutus sisestati:
21. aprill 2008

Tartu Ülikool kuulub Eesti viie suurima tööandja hulka. Ühendades kõrgel rahvusvahelisel tasemel õppe-, teadus- ja arendustegevusi on ülikool põnev ning rohkeid väljakutseid ja arenguvõimalusi pakkuv organisatsioon.

Vaata rohkem