Värsked tööpakkumised

Turundusjuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 416674

Tööpakkumise number

416674

Töö kirjeldus

  • Turundus- ja müügiosakonna igapäevane töö
Ежедневная работа отделов маркетинга и продаж;

  • Turundusprojektide väljatöötamine ja elluviimine
Разработка маркетинговых проектов и их реализация;

  • Turundustekstide, turundusmaterjalide, kampaaniareeglite jne koostamine
Составление рекламных текстов, материалов, компаний и т.д.

  • Кampaaniate läbiviimine ja hilisem kokkuvõtete tegemine
Проведение компаний и подведение итогов по их окончании;

  • Turuinfo kogumine ja analüüs
Сбор и анализ информации о рынке;

  • Reklaamkampaaniate organiseerimine
Организация рекламных компаний;

  • Veebilehe pidev uuendamine
Постоянное обновление домашней страницы.

Nõudmised kandidaadile

  • Sul on kõrgharidus (soovitavalt turundusalane) ja vähemalt 2-aastane töökogemus turundusvaldkonnas
У тебя высшее образование (желательно в сфере маркетинга) и стаж работы в сфере маркетинга не менее 2-х лет;

  • Oled hea suhtleja ning sinuga on meeldiv koos töötada
Ты хороший собеседник и с тобой приятно работать;

  • Sa oled energiline, tulemustele orienteeriud
Ты энергичен и ориентирован на результат;

  • Sa valdad eesti ja vene keelt
Владеешь русским и эстонским языками;

  • Sul on hea arvutikasutamise oskus
С хорошим владением компьютера;

  • Juhilubade olemasolu
У тебя есть водительские права.

  • Sõbralikku meeskonda, toredaid kliente ja koostööpartnereid
Дружный коллектив, хороших клиентов и партнеров;

  • Konkurentsivõimelist palka ja tulemustest sõltuvaid boonuseid
Конкурентоспособную зарплату и бонусы по результатам работы;

  • Kaasaegseid töövahendeid
Современные средства для выполнения работы;

  • Нea tunde hommikul tööle ja õhtul koju minnes
Хорошее настроение утром, приходя на работу, и вечером, уходя домой.

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
1. mai 2016
Kuulutus sisestati:
1. aprill 2016

PolvenAuto on autohoolduskompleks, mis teenindab kõiki automarke. Meil on autode varuosade kauplus, autoremonditöökoda, tehnoülevaatus, käsipesula ning uus autode kere- ja värvitöökoda.