Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #126647

Turundusjuht

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • turundustegevuse planeerimine ja elluviimine, ettevõtte imago ja brändi arendamine;
  • kujunduse, infokandjate jms väljatöötamine ja selle eest vastutamine;
  • pressiteadete koostamine ja väljastamine;
  • reklaamimaterjali hinnakujundus, tellimine, kontroll
  • reklaamürituste väljatöötamine ja läbiviimine
  • tarbija rahulolu uuringute kavandamine

Ootused kandidaadile

  • reklaami-, turundus-,või majandusalane haridus (võib olla omandamisel)
  • arvuti kasutamise oskus
  • suhtlemisjulgus, aktiivsus, ausus ja kohusetundlikus;
  • eesti keele valdamine, inglise ja vene keele oskus suhtlustasandil;

Ettevõte pakub

  • Stabiilset töösuhet;
  • Kaasaegset ja sõbralikku töökeskkonda;
  • Konkurentsivõimelist ja tulemustele orienteeritud töötasu;
  • Personalisoodustusi.

Lisainfo

  • Töö asukoht: kontor võib asuda nii Jõhvis kui ka Tartus.

Tööpakkumise number
#126647