Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #119994

Turundusjuht

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • ettevõtte turundusstrateegiate väljatöötamine
  • turundusüritutuste korraldamine
  • Viru Mööbel esindatavate brändide turundus, vastuvõtmise analüüs
  • müügianalüüs
  • turundustegevusega seonduv aruandlus
  • konkurendianalüüs
  • turundusnäitajate analüüs
  • klientide vajaduste prognoseerimine, anketeerimine
-uute toodete liikide väljatöötamine
-uute pakenduste liikide väljatöötamine
-toote elutsükli eest jälgimine
-uute toode turule välja toomine
-turutendentsi eest jälgimine

Ootused kandidaadile

  • elnev turundusalane töökogemus vähemalt 3 a.
  • ettevõtlikkus ja loogiline mõtlemine
  • turundusalane kõrgharidus
  • arvutioskus (Microsoft Office, Internet)
  • eesti, vene ja inglise keelte valdamine
  • väga hea suhtlemisoskus, aktiivsus ja töösuude
  • kohusetundlikkus, täpsus, pingetaluvus

Ettevõte pakub

  • enesetäiendamise võimalusi
  • arenguvõimalust
  • huvitavat ja mitmekesist tööd
  • konkurentsivõimelist palka vastavalt töötulemustele
  • kaasaegeseid töötingimusi

Lisainfo

Töökoht asub Kohtla-Järvel

Tööpakkumise number
#119994

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. oktoober 2007
Kuulutus sisestati:
17. august 2007

OÜ AHTME VOORIMEES- pidevalt arenev ettevõtte, mis on asutatud 1996-ndal aastal. Meie ettevõtte tegeleb kõrgekvaliteedilise ja kättesaadava hinnaga mööbli (köögimööbel, lastetoa mööbel, magamistoamööbel, elutoamööbel) tootmise, kavandamisega ja turustamisega. Meie ettevõtte esindused asuvad Kohtla-Järvel, Jõhvis, Tallinnas, Narvas ning Rakveres.

Vaata rohkem