Värsked tööpakkumised

Turundusjuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 358572

Tööpakkumise number

358572

Firma nimi peidetud Turundusjuht

Töö kirjeldus

Töö peamisteks eesmärkideks on:
- Kogu puukooli tehnika ja automaatika töökorras hoidmine ja seeläbi sujuva tootmisprotsessi tagamine.
- Läbi hooldus- ja abitööde on tagatud kvaliteetne toodang ning heakord puukoolis.

Sinu tulevase töö sisuks on:
- Puukooli tööriistade ja töövahendite hooldus ning töökorrasoleku tagamine.
- Töövahendite oskuslik ja efektiivne kasutamine.
- Automaatika arendus, hooldus, seadistamine ja töökorrasoleku tagamine.
- Puukooli territooriumil ehitus- ja remonttööd ning heakorra tagamine.

Abitööd puukoolis:
- Töö taimedega (väetamine, katmine, kastmine, taimekaitse teostamine jms).
- Kaupade laadimine, komplekteerimine, taara ladustamine, lumetõrje jms.

Nõudmised kandidaadile

Oled see keda ootame, kui:
- Oled kohusetundlik, täpne ja korrektne oma tööülesannete täitmisel.
- Oled süsteemne, algatusvõimeline ja Sul on hea füüsiline vastupidavus.
- Valdad väga heal tasemel eesti keelt nii kõnes kui ka kirjas, suhtlustasandil inglise või saksa keelt.
- Oled suhtlemisaldis ja oskad töötada ühtse meeskonnana.
- Sul on huvi tehnika ja ka aiandusvaldkonna vastu.
- Sul on B-kategooria juhiload ja omad isiklikku sõiduautot.

Kasuks tuleb tehniline või aiandusalane haridus.

Ettevõte pakub

Pakume Sulle:
- Vaheldusrikast tööd edukas ja pikaajaliste kogemustega aiandusettevõttes.
- Ametialast väljaõpet.
- Toetavat, rõõmsat ja sõbralikku meeskonda.
- Rohelist ja mõnusat töökeskkonda.
- Meeleolukaid firmaüritusi.
- Väärilist ja kindlat töötasu.

NB! Firma korraldab transporti: kesklinn-Hansaplant-kesklinn

Lisainfo

Töö asukoht: Kiili vald, Harjumaa
Tööaeg: täistööaeg, E-R (vajadusel ka L,P)
Tööle asumise aeg: koheselt
Töö välitingimustes.

Kui tunned, et see pakkumine on mõeldud just Sulle, siis saada meile oma CV koos kaaskirjaga.
Võtame ühendust ainult väljavalitud kandidaatidega.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. november 2014
Kuulutus sisestati:
7. oktoober 2014

Hansaplant on kaasaegsel taimekasvatustehnoloogial põhinev puukool, mille toodeteks on püsilillede ja rooside istikud. Meile on oluline nii toodete kõrge kvaliteet kui tootmise efektiivsus.