Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #53619

Turundusjuhi assistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Turundusjuhi assistendi peamised tööülesanded on:
- turundusjuhi assisteerimine
- osalemine ettevõtte turundusstrateegia väljatöötamisel ja elluviimisel, turunduseelarvete koostamisel, turunduskampaaniate väljatöötamisel, elluviimisel
- suhtlemine reklaamiettevõtetega ning koostööpartneritega
- turusituatsiooni jälgimine ja analüüsimine.

Ootused kandidaadile

- soovitavalt turundusalane kõrgharidus (või kõrgharidus omandamisel)
- hea analüüsivõime, tulemustele orienteeritus, algatusvõime
- väga hea suhtlemisoskus
- väga hea arvuti kasutamise oskus
- väga hea eesti ja inglise keele oskus kõnes ja kirjas
- kasuks tuleb turundusalane töökogemus, teadmised jaekaubandusturust ning jaekettidest.

Ettevõte pakub

- huvitavat ja vaheldusrikast tööd
- kaasaegseid töötingimusi.

Lisainfo

Sõlmitakse tähtajaline tööleping.

Tööpakkumise number
#53619