Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #177904

Turundusjuhi assistendi praktikant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- kliendisuhete korraldamine ja uute klientide leidmine
- ettevõtte turundustegevuste arendamine
- reklaamprojektide tulemuslik läbiviimine

Ootused kandidaadile

- omandamisel kõrgem haridus turunduses
- väga heal tasemel ingliskeelne väljendusoskus
- väga hea suhtlemisoskus
- aktiivsus ja tulemustele orienteeritus
- arvuti kasutamise oskus kesktasemel
- kasuks tuleb vene, itaalia, hipsaania, prantsuse või leedu keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

- sõbralikku, nooruslikku ja professionaalset meeskonda
- rahvusvahelist suhtlemisvõimalust
- kaasaegseid töötingimusi
- oskustele ja haridusele vastavat töötasu

Lisainfo

Konkursile saab kandideerida 21. maini või kuni oleme leidnud sobiva kandidaadi.

Vaata ka meie veebilehti - www.uniteddogs.com ja www.unitedcats.com

Tööpakkumise number
#177904