Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #650044
Veebipõhine värbamine
Kaugtöö võimalus

Turunduse Wunderkind

Tallinn, Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Tööpakkumine on aegunud!

Veebipõhine värbamine Kaugtöö võimalus

Töö kirjeldus

...töökirjeldus?! Ei, see on üleskutse järgmisele Turunduse Wunderkindile!

Oled turundus- ja kommunikatsiooni valdkonna tudeng, kes otsib praktilist väljundit, mis ei võtaks ära kogu su vabaaega, kuid esitaks see juures tõelisi väljakutseid, mitte paberi lükkamist? Koolis õpitu on selge, kuid kogemust veel ei ole? Dai boh keegi köhis ja haridusele vastavad töövõimalused on minema pühitud? Siis loe edasi...

Kes me oleme?

Adovinci on Eesti kapitalil põhinev ja eestlaste loodud välireklaami valdkonna start-up. Meie tsentraalne idee – tuua kokku kõik väliekraanid ühele platvormile ning võimaldada välireklaamide loomist mõne klikiga. Adovinci.com lansseeriti 2019 aastal ning 10 kuuga oleme kokku koondanud enam kui 350 ekraani ja loonud Eesti teise kõige suurema väliekraanide võrgu. Adovinci on järgmine samm välireklaamile nagu AirBnB oli majutusele.

Nõudmised kandidaadile

Keda me otsime?

Lühidalt, praktikanti, kes näitab maailma tasemel potentsiaali. Pikemalt, tõelist multitalenti ja reklaami gunslingerit, kes on motiveeritud, teotahteline ja valmis kaasa mõtlema. Sul peab olema tipp-topp disaini tunnetus ja suhtlusoskus, võimekus töötada ressursside raames ja enesedistsipliin, et viia kokkulepitud tegevused ja ülesanded lõpuni ka väljaspool kontorit.

Sinu töö hõlmab:

  • Blogi, sotsiaalmeedia ja massimeilide sisuloomist ning haldamist;
  • Reklaammaterjalide disaini;
  • Ja käputäit aruandlust.

Vajalikud oskused:

  • Gorrektne kirjakeel nii eesti kui ka inglise keeles;
  • Turundus- ja kommunikatsiooni alane haridus omandamisel või värskelt lõpetatud;
  • Photoshopi ja Illustratori kasutamine;
  • Wordpress baastasandil;
  • Muu õpetame selgeks.

Ettevõte pakub

Adovinci pakub sulle:

  • Tasustatud praktikakohta “Marketing Wunderkind” ametikohal (jepp, see ongi su päris ametikoha nimetus);
  • Enneolematut töökogemust kiiresti kasvavas iduettevõttes;
  • Praktilist väljundit, kus saad tuua reaalseid tulemusi, mida kannatab ka sinu edaspidises turunduskarjääris CV-le kanda;
  • Võimalust töötada,
    • kust iganes (loe: rannas, matkarajal või kohvikus Veneetsias);
    • kui aga eelistad võrratut kontorit suurepärase vaatega siis meil on ka see võimalus, Ülemiste City Öpiku majas;
    • Tõeliselt kokkuhoidvat ja toetavat kollektiivi;
    • Miinimumplaanis, säravat soovituskirja;
    • Maksimumplaanis, täiskohaga töökohta Adovincis peale praktika lõppu, koos motiveeriva osalusoptsiooniga;
    • Lõputus koguses tasuta ping-pongi.

    Lisainfo

    Kandideerimise eelduseks on kodune ülesanne.

    Tööpakkumise number
    #650044

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
praktika, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
12. juuni 2020
Kuulutus sisestati:
15. mai 2020

Adovinci OÜ on Eesti kapitalil põhinev ja Eestis tegutsev iduettevõtte, mille peamine tegevus on Adovinci iseteenindusliku välimeedia platvormi teenuse osutamine ettevõtjatele ja meedia professionaalidele (www.adovinci.com). Adovinci välimeedia platvorm lansseeriti 2019. aasta märtsis. Portaali kaudu on võimalik luua ja lansseerida kampaaniaid digitaalsetele välimeedia lahendustele nii sise- kui välikeskkondades, Eesti teises kõige suuremas väliekraanide võrgus, enam kui 350 ekraaniga.

Vaata rohkem