Värsked tööpakkumised

Turunduse projektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 52551

Tööpakkumise number

52551

Töö kirjeldus

- töötab aktiivselt klientidega, ostu ja tootmisosakondadega;
- projektmeeskondade koostab koos struktuuriüksuste juhtidega projektmeeskondi ja koordineerib meeskonna tegevust;
- tootmisprojektide eelarvete koostamine;
- tootmisprojektide seotud tegevuste planeerimine, täitmine ja kvaliteedikontroll;
- tootmisprojektidega seotud riskide hindamine;
- tehnoloogiliste lahenduste esitlemine kliendile;
- projektide tähtaegne lõpetamine ja lõppdokumentatsiooni ettevalmistamine;
- osalemine toote hinnakujunduses
- kliendii tellimuste juurutamine vastavalt kehtivale protseduurile;

Nõudmised kandidaadile

Edukal kandidaadil on tehniline või tehnoloogiline haridus. Sobiv kandidaat omab vähemalt kahe aastast töökogemust tootmisprojektide juhtimisel või tooteinsenerina. Hädavajalik on inglise keele oskus kõnes ja kirjas. Töökoht eeldab head pingetaluvust, head suhtlemisoskust ja valmisolekut välisreisideks.

Sobivale kandidaadile pakume eneseteostust ja arenguvõimalusi tugevas rahvusvahelises ettevõttes. Huvitavat ja vastutusrikast tööd. Lõuna-Eesti tööturul konkurentsivõimelist töötasu, mis sõltub kandidaadi kompetentsidest, eelnevast professionaalsest kogemusest ja töö tulemustest.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. oktoober 2005
Kuulutus sisestati:
3. oktoober 2005

AS Tarkon on üks Lõuna-Eesti suurematest tööandjatest oma 500 töötajaga. Oleme spetsialiseerunud allhanketöödele peenmehhaanika ja elektroonika alal. Omame ISO 9001:2000 sertifikaati.