Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #67432

Turunduse projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Turunduse projektijuhti otsime lapsehoolduspuhkusel oleva töötaja asendamiseks.
Peamisteks tööülesanneteks on turunduse projektide läbiviimine, sihtrühma strateegia arendamine ja programmi P.R teostamine vastavalt eesmärkidele

Nõudmised kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui kontaktiloomine erinevate inimestega ei tekita Sulle raskusi, lähened oma tööle loominguliselt ning annad oma parima jõudmaks püstitatud eesmärgini. Sul on kõrgem haridus, turunduse projektijuhi või PR kogemus, head teadmised turundusest, oskad ajakirjandusega suhelda ning oled vähemalt korra juhtinud edukat projekti.

Heade töötulemuste korral pakume võimalust koostöö jätkumiseks ka peale asendusperioodi.

Lisainfo

Kui eelpool toodud kirjelduses tundsid ennast ära ning oled valmis uuteks väljakutseteks oma tööelus, siis saada enda CV ja motivatsioonikiri koos palgasooviga (märgusõnaga “projektijuht”) hiljemalt 28. maiks 2006 aadressil cv(at)etv.ee või CV Keskuse keskkonna kaudu. Lisainfo aadressil cv(at)etv.ee.

Tööpakkumise number
#67432

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. mai 2006
Kuulutus sisestati:
16. mai 2006

Eesti Televisioon alustas tegevust 19. juulil 1955. aastal, näidates telepilti tolleaegsele mõnesajale teleriomanikule vaid nädalavahetusel. Tänasel päeval saab ETV programmi jälgida 24 tundi päevas, millest omasaated moodustavad 60%. Kuigi ETV on Eestis suurim meediaettevõte on ta üks väiksemaid rahvustelevisioone Euroopas.

Vaata rohkem