Värsked tööpakkumised

Turunduse praktikant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 175432

Tööpakkumise number

175432

Töö kirjeldus

Kui Sul on töötahet ja vahvaid ideid, oled tragi, taiplik, avatud ja positiivne inimene ning julge suhtleja, siis tee oma TURUNDUSE PRAKTIKA kevad-suvel 2009 bussitranspordifirmas Hansabuss.

Töö käigus saad proovida koos meie kogenud kolleegidega töötades turundusameti juurde kuuluvaid lihtsamaid ning keerulisemaid ülesandeid. Sul on võimalus kolleege assisteerida turunduskampaaniate läbiviimisel, kliendiandmebaasi täiendamisel, regulaarse info edastamisel klientidele, osaleda turundusplaanide elluviimisel ja muude jooksvate ülesannete täitmisel.

Nõudmised kandidaadile

Palume Sul saata CV koos sooviavaldusega, kuhu palume kindlasti märkida:
• millises koolis, erialal ja mitmendal kursusel Sa õpid,
• millised teadmised, oskused ja kogemused Sul on,
• mis on Sinu praktika eesmärk, kestvus ja võimalik praktika algusaeg.

Meie juures omandatud kogemus ja oskused täiendavad koolis õpitut ja on väärtuslik panus Sinu tulevasse karjääri.

Lisainfo

Praktika läbiviimise võimalust pakume ajavahemikul 27.04-31.08.2009.a. aadressil Kadaka tee 62a, Tallinn.
Kõikide kandideerijatega võtame ise ühendust emaili või telefoni teel.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, praktika või hooajatöö
Kuulutus aegub:
5. aprill 2009
Kuulutus sisestati:
18. märts 2009

AS HANSABUSS on emaettevõte, mille alla kuuluvad kaubamärgid „Hansabuss”, „City Tour”, „Hansarent” "Business Line", „Mulgi Reisid” ja "Hansabuss Latvia".

Kvaliteetsetele transpordilahendustele keskendunud Hansabuss on üks Baltikumi edukaim tellimusvedude bussiettevõte, kelle tegevusalaks on rahvusvaheline ja Eesti-sisene reisijate vedu väike- ja turismibussidega.