Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #708858

Turunduse praktikant

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume Sulle tasustatud praktikat, Sinu juhendajateks on kogenud kolleegid, Sul on võimalus omandada uusi oskusi ja teadmisi rahvusvahelises ettevõttes. Sinu praktika peaniseks eesmärgiks on aidata kaardistada Itella pakiautomaate Eestis ning lisaks toetada turundusmeeskonda erinevates tegevustes. Pakume Tallinna suunal omatöötaja transporti.

Ootused kandidaadile

Oled meile hea praktika kandidaat:

kui õpid turundust või ärijuhtimist

sul on väga hea eesti ja inglise keele oskus

oled julge suhtleja

oled motiveeritud omandama uusi teadmisi

Praktika Itellas annab sulle võimaluse arendada oma oskusi ühes suurimas logistika ettevõttes. Praktika käigus teed koostööd erinevate osakondadega suurtes projektides, mis mõjutavad tuhandeid inimesi üle kogu maailma.

Tööpakkumise number
#708858

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või praktika, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
15. juuni 2021
Kuulutus sisestati:
8. juuni 2021

Itella Estonia OÜ on Posti Gruppi kuuluv rahvusvaheline logistika ettevõte, mis tegutseb Eestis, Soomes, Rootsis, Venemaal, Lätis ja Leedus. Eestis pakume oma klientidele logistikalahendusi juba üle 16 aasta.
Lisaks logistikalahendustele pakub Itella ka pakiautomaatide teenust.
Itella SmartPOST on Eesti vanim, tuntuim ja kvaliteetseim iseteeninduslike pakiautomaatide teenuse pakkuja.

Vaata rohkem