Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #638313

Turunduse praktika

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 4. veebruar 2020
Kuulutus aegub: 4. märts 2020

Töö kirjeldus

Hei, lahe noor! Otsid praktikakogemust?

Meil on sulle üks ahvatlev pakkumine!! Kingitus.ee-l on pakkuda turundusjuhi tiiva alla üks mõnus praktikakoht, kus saad mitmekülgselt õppida e-poe turunduse põhitõdesid ning praktikas neid ka rakendada.

Praktikandi tööülesanded:
- Võimalus omandada teadmisi SEO valdkonnas ja neid ka praktikas rakendada
- Tootekirjelduste loomine
- Kodulehe visuaalse korrashoiuga abistamine
- Sotsiaalmeedia kampaania läbiviimise toetamine
- Võimalus kaasa lüüa Kingitus.ee põnevate elamusprojektide loomisel

Ootused kandidaadile

Täis energiat ja indu uute teadmiste ammutamiseks

Töö ei ole tasustatud, aga garanteerime, et saad proovida praktika aja jooksul ägedaid elamusi.https://www.cvkeskus.ee/jobad.php?op=edit&job_id=638313

Tööpakkumise number
#638313

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. märts 2020
Kuulutus sisestati:
4. veebruar 2020

Kingitus.ee on juhtiv originaalsete, lõbusate, põnevate ja meeltlahutavate kingituste müüja Eestis.

Eestis tegutseme kuuendat aastat, kuid kogu Baltikumi - Läti, Leedu, Poola ja Soome peale on meil kogemust üle seitsme aasta.

Pakume üle 700 elamuskingituse - leidub nii seiklusrikkaid kui ka hingekosutavaid tegevusi.

Seitsme aastaga oleme terves Baltikumis elamustega rõõmu valmistanud juba üle 1 000 000 kliendile.

Vaata rohkem