Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #123358

Turunduse modelleerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Hansapanga väikefinantseerimise osakonna (Consumer Finance) eesmärk on juhtida eraisikutele suunatud tarbimiskrediidi toodete (krediitkaardid ja tagatiseta väikelaenud) arendus- ja müügitegevust Eestis. Hansapanga Grupp on selle valdkonna turuliider nii Eestis kui Baltikumis.

Otsime oma meeskonda äri edasiarendamise eesmärgil

TURUNDUSSTRATEEGIATE MODELLEERIJAT,

kelle peamised tööülesanded on:

  • eraisikust klientide profiili ja tootepakkumiste modelleerimine;
  • analüüsi metoodikate juurutamine väikefinantseerimise valdkonnas;
  • osalemine analüüsile toetuvate äriprotsesside arendamises;
  • andmebaasi arendusettepanekute väljatöötamine.

Ootused kandidaadile

  • väga head statistilise analüüsi ja modelleerimisalaseid teadmisi ning oskusi;
  • omandatud või omandamisel olevat kõrgharidust majanduses või reaalteadustes - soovitavalt matemaatika, statistika, küberneetika, informaatika, ökonomeetria või aktuaari erialal;
  • lisaks MS Office Exceli ja Accessi kasutusele statistilise või ökonomeetrilise analüüsi tarkvara kasutuskogemust (SAS, SPSS, STATA, EVIEWS, R vmt);
  • andmebaaside ja andmetöötluse kogemust, kasuks tuleb SQL oskus;
  • head inglise keele oskust kõnes ja kirjas.

Ettevõte pakub

  • võimalust töötada Baltikumi tugevaimas organisatsioonis;
  • osalemist rahvusvahelise haardega äris, sh suhtlemist väliskonsultantidega ning Hansapanga Grupi spetsialistidega teistes riikides;
  • professionaalset arengut oma ala tippspetsialistide kõrval;
  • väljakutsuvat ja vastutusrikast tööd saavutustele orienteeritud meeskonnas;
  • igakülgset toetust valdkonda sisseelamiseks ja väljaõppeks;
  • tulemustel põhinevat konkurentsivõimelist kompensatsioonipaketti.

Lisainfo

Konkursil osalemiseks palume Sul hiljemalt 30. septembril täita konkursi personaliankeet Hansapanga koduleheküljel www.hansa.ee/career > Turunduse modelleerija.

Tööpakkumise number
#123358

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. september 2007
Kuulutus sisestati:
13. september 2007

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem