Värsked tööpakkumised

Turundusdirektor

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 29132

Tööpakkumise number

29132

Töö kirjeldus

Vastutusvaldkonnad:
·Turuanalüüsil põhinev ettevõtte sihtrühmade valik
·Arengusuundade ja kontseptsioonide valik
·Koostöö ETK-ga kontseptsioonide arendamisel

Nõudmised kandidaadile

Eduka kandideerimise tagavad:
·kõrgem majandus- või turundusalane haridus;
·tulemusliku turundustöö juhtimise kogemus, soovitavalt jaekaubanduses
·meeskonna juhtimise kogemus

Ettevõte pakub

Huvitavat tööd meeldivas kollektiivis
Arenemisvõimalust
Konkurentsivõimelist motivatsioonipaketti

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. aprill 2004
Kuulutus sisestati:
12. aprill 2004

Tartu juhtivaid jaekaubandusfirmasid Tartu Tarbijate Kooperatiiv (TTK) arvestab oma ajalugu ligi saja aastasena. Praegu on Tartu Tarbijate Kooperatiivil 5 kauplust Konsumi kaubamärgi, 9 kauplust A ja O kaubamärgi all ning 5 lähikauplust ühtekokku üle 370 töötajaga. TTK tütarettevõte on TTK Kinnisvara OÜ, mis on kaubandus- ja vabaajakeskuse Eeden omanik ja arendaja. TTK on ETK liige.
TTK on pidevalt kasvav ettevõte, mis väärtustab stabiilset arengut. TTK käibemaht on viimase seitsme aastaga enam kui seitsmekordistunud. Seoses arengust tingitud juhtimisprotsesside uuendamisega pakume tööd